KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13229260
nr 1322 9260
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 67/100. Oramat löst blad. Bladets mått: 64x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:39:24
400 kr
450 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander